Transport

Oferujemy Państwu pełen zakres usług transportowych. Zakres naszego działania obejmuje teren całego kraju a także Europy. Dbałość o dobro klienta a także indywidualne podejście do każdego z Państwa wyróżnia nas na tle innych.

Komunikacja jest podstawą jeżeli chodzi o świadczone przez Nas usługi transportowe. Pozwala to na terminowe wykonywanie zleceń oraz zapobieganie i interweniowanie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres współpracy. Dodatkowo proponujemy Państwu podgląd aktualnej lokalizacji przesyłki wykorzystujący monitoring GPS. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które umożliwi Państwu w łatwy i szybki sposób na jakim etapie jest realizacja zlecenia transportowego.

Dysponujemy szerokim taborem samochodów o różnej ładowności, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Stan techniczny pojazdów jest ciągle monitorowany przez pracowników naszej firmy, co pozwala na pewne i terminowe realizowanie powierzonych nam zadań. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Doświadczyło tego już wielu. Zaufali nam i decyzji nie żałują. Pozostaje nam tylko zachęcić Państwa do współpracy.

 

 

TRANSPORT HDS

Nasza firma specjalizuje się w transporcie samochodami wyposażonymi w dźwigi samowyładowcze typu HDS. Urządzenia te znacznie ułatwiają załadunek oraz rozładunek, wykazują się szczególną przydatnością przy rozładunku w miejscach trudno dostępnych dla wózków widłowych. Pojazdy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz są wyposażone we wszystkie niezbędne zaczepy oraz zawiesia.

Oferujemy przewóz materiałów budowlanych, ładunków nienormatywnych, maszyn przemysłowych oraz rolniczych, jak również wiele innych wedle zapotrzebowania.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem transportu HDS:

Specjalista ds transportu HDS:
Adam Glajc
tel. kom.: 513 028 515